субота, 19 листопада 2016 р.

Два семінарських заняття (№№4, 5) з теми «Інклюзивна освіта. Основні аспекти роботи у класі з інклюзивним навчанням» та «Впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова».8 – 9, 15 – 16 листопада 2016 року в рамках навчального курсу «Маленькі кроки до великого успіху», проведено два семінарських заняття (№№4, 5) з теми «Інклюзивна освіта. Основні аспекти роботи у класі з інклюзивним навчанням» та «Впровадження інклюзивної освіти у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова».
Молоді вчителі були ознайомлені з основними поняттями інклюзії, інклюзивного навчання, принципами інклюзивного навчання, особливістю організації інклюзивного навчання, станом впровадження інклюзивного навчання у м. Львові.
Також слухачі  розглянули основні документами, які необхідні для організації інклюзивного навчання у загальноосвітньому навчальному закладі:   нормативно-правові документи, висновок психолого-медико-педагогічної консультації, індивідуальна програма розвитку дитини з особливими освітніми потребами, навчальні плани та програми відповідно до порушень.
Методисти НМЦО м. Львова з інклюзивного навчання  наголосили  на особливостях психофізичного розвитку дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, розладами спектру аутизму, порушеннями розумового розвитку, затримкою психічного розвитку, дитячим церебральним паралічем;  також  ознайомили із вимогами до створення  безбар’єрного середовища для дітей з особливими освітніми потребами.
Навчанням охоплено близько 70-ти молодих педпрацівників загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова.Немає коментарів:

Дописати коментар